HIALURONSKĀBE

Hialuronskābe ir augstas molekulmasas polisaharīds, kas dabiski atrodams cilvēka organismā — galvenokārt ādā, saistaudos un acīs. Tās galvenā funkcija ir aizturēt ūdeni, lai audi būtu labi eļļoti un mitrināti. Tāpēc to bieži izmanto sauso acu simptomu ārstēšanai.

Tai piemīt arī viskoelastīgas īpašības, kas palīdz stabilizēt asaru plēvīti un mazināt sauso acu simptomus, īpaši gadījumos, kad acis ir sausas pēc pamošanās vai skatoties televizora vai datora ekrānā.

Hialuronskābe palīdz arī epitēlija šūnu proliferācijai un acu epitēlija dziedēšanai.

OCUhyl C satur optimālu hialuronskābes koncentrāciju, tāpēc tas nodrošina ilgstošu komforta sajūtu acīs, bet neizraisa “redzes miglošanos”, tāpēc to var lietot jebkurā diennakts laikā.

CALENDULA

Calendula jeb kliņģerīte ir Asteraceae dzimtas augs, kura dzimtene ir Vidusjūras reģions Eiropā. Šo augu gadsimtiem ilgi lieto gan ārīgi, gan iekšķīgi, jo tam piemīt antibakteriālas, pretsēnīšu un pretiekaisuma īpašības. Tradicionāli kliņģerīti izmanto sausas ādas ārstēšanai un brūču dziedēšanai.

Kliņģerīšu sastāvā ir daudz flavonoīdu — ķīmisku savienojumu, kam piemīt pretiekaisuma īpašības, kā arī A provitamīns, kas aizsargā acs virsmu (radzeni) un kam ir pierādīta efektivitāte sauso acu sindroma ārstēšanā.

OCUhylC sastāvā esošajam kliņģerīšu ekstraktam ir aizsargājoša, pretiekaisuma un atjaunojoša iedarbība uz acs epitēliju.