1. Cik reižu dienā varu lietot produktu?

Ieteicams lietot OCUhyl C mākslīgās asaras 1-3 reizes dienā pa 1 pilei. Taču, ja bieži izjūtat diskomfortu acīs, OCUhyl C var izmantot arī biežāk.

2. Cik ilgu laiku OCUhyl C var lietot pēc atvēršanas?

OCUhyl C var lietot 3 mēnešu laikā pēc atvēršanas. Iesakām uz produkta iepakojuma tam paredzētajā vietā uzrakstīt pirmās atvēršanas datumu.

3. Kāpēc šis produkts ir labāks par “ierastajām” mākslīgajām asarām?

OCUhyl C satur hialuronskābi vai nātrija hialuronātu, kam ir ļoti spēcīgas spējas aizturēt ūdeni. Šī viela spēj sasaistīt līdz 1000 reižu vairāk ūdeni par savu svaru. Tas novērš asaru iztvaikošanu no acs virsmas. Tas arī palīdz veicināt acs epitēlija atjaunošanos. Papildus hialuronskābei tas satur dabisku kliņģerīšu ekstraktu, kam piemīt aizsargājoša, pretiekaisuma un reģeneratīva iedarbība uz acu epitēliju.

4. Man ir pretēja situācija nekā sausām acīm – acu sūrstēšana un asarošana. Vai OCUhyl C varētu man palīdzēt?

Jā, patiesībā pārlieku mitras acis arī ir sauso acu sindroma pazīme, taču ar atšķirīgām izpausmēm. Asaru plēvīte sastāv no 3 slāņiem – gļotu slāņa, ūdeņainā slāņa un lipīdu slāņa. Ja lipīdu slānis nav pietiekami izveidojies (ar Meiboma dziedzeriem), acs reakcija ir radīt vairāk asaru, un lipīdu slāņa trūkuma dēļ tās nespēj saglabāties acīs.
Hialuronskābe saista ūdeni un notur to acīs, tādējādi OCUhyl C palīdz novērst šāda veida problēmu.

5. Vai to var lietot kā mākslīgās asaras pēc operācijas?

Jā, OCUhyl C var lietot, un to bieži iesaka lietot pēc operācijas, jo tas aizsargā acs virsmu.

6. Vai OCUhyl C var lietot kā mākslīgās asaras kontaktlēcām?

Jā, OCUhyl C ir piemērots cilvēkiem, kuri nēsā kontaktlēcas, jo tas nesatur konservantus un ir ļoti saudzīgs acīm.

7. Vai OCUhyl C satur konservantus?

Nē, OCUhyl C ir mākslīgās asaras bez konservantiem. Tam ir īpaši izstrādāta pudelīte ar sistēmu, kas neļauj gaisam nonākt saskarē ar pudelītē esošo produktu, tādējādi novēršot bakteriālu piesārņojumu un produkta bojāšanos.

8. Man ir glaukoma, un es lietoju acu pilienus kā ikdienas terapiju. Vai es varu lietot arī OCUhyl C?

Jā, OCUhyl C var lietot kopā ar citiem līdzekļiem, īpaši glaukomas terapiju, vienīgais nosacījums ir nogaidīt vismaz 5 minūtes starp dažādu produktu lietošanu.